חשיבות העיצוב הגרפי
עיצוב גרפי הוא בעל חשיבות מכרעת המניעה אנשים לקבל החלטות. המסר השיווקי שלך עובר באופן ברור וחד פי כמה כאשר הוא מוגש בצורה גרפית חכמה.

עיצוב גרפי – חשיבות הניסיון והידע
שנות ניסיון רבות הפכו את הסטודיו לחברת קריאייטיב מהמובילות בשוק, הנותנת מענה מדויק לצרכים השיווקיים של כל לקוח, עמידה בלוחות זמנים ושרות ברמה גבוהה במיוחד.

עיצוב גרפי יצירתי
בתור גרפיקאית מומחית ובעלת סטודיו אני מתחייבת להעניק לכל לקוחותינו ליווי ויעוץ מקצועי צמוד למשך כל תהליך העבודה, גם אם מדובר בפרויקטים קטנים. לתהליך עבודה מקצועי ויעיל – צוות איכותי, מיומן ומנוסה אשר יעבוד מולך ישירות ובאופן שוטף עד גמר הפרויקט. לראש גדול לאורך כל שלבי העבודה תוכל להתייעץ איתנו ולקבל פתרונות לכל צורך שיתעורר.

תחומי השירות בסטודיו לעיצוב:

אנו סטודיו לעיצוב גרפי המציע שירותי עיצוב גרפי: גרפיקה, עיצוב לוגו, עיצוב תדמית, קטלוגים, עיצוב מודעות פרסום, כרטיסי ביקור, עיצוב תערוכות, מיתוג, עיצוב לדפוס.
עיצוב אתרים: אפיון אתרים, עיצוב אתרי אינטרנט למיניהם, בניית אתרים, קידום אתרים, בניית מצגות, באנרים לאתרים.

שירותים משלימים: כתיבה שיווקית, צילום מקצועי, איור, קופירייטינג, עיצוב תמונות, הפקות דפוס ללקוחות הסטודיו.

עיצוב גרפי לחברות ועסקים
עיצוב גרפי הוא תחום בעולם העיצוב, חלק ממערך התקשורת החזותית והזהות התאגידית של כל חברה או עסק.

בתחום העיצוב הגרפי עושים גרפיקאים שימוש בטקסטים ותמונות, על מנת להעביר מסר מסוים. עיצוב גרפי עוסק בעיצוב של טקסטים מודפסים: כגון: מודעות, כתבות, עלונים, חוברות וספרים, עיצוב אריזות, עיצוב פרוספקטים, עיצוב קטלוגים, פרסום, שלטים, עיצוב אתרים, עיצוב באנרים, עיצוב ממשקי משתמש, עיצוב מצגות, אנימציה, עיצוב תמונות, איור ותחומים נוספים רבים אחרים.

עיצוב של פריט מודפס משפיע רבות על אופן הגשתו לקהל היעד. לעיצוב מוצלח השפעה רבה על יכולת הקורא להתרשם ולהבין את המסר המועבר אליו, בדיוק כפי שעיצוב גרוע פוגע ביכולת זו, גם כאשר תוכן הטקסט איכותי ומקצועי.

לעיצוב הגרפי חשיבות מכרעת במיתוגו של מוצר. עיצוב גרפי נכון ייצור את הרושם שאותו מעוניין המפרסם להעביר. הוא יכול להפוך פרסום של מוצר, מותג או חברה ליוקרתי ואיכותי, מקצועי, עסקי וישנם מפרסמים שמבקשים במיוחד שהפרסום יעיד על מוצר הנמכר במחיר זול ואטרקטיבי ולשם כך העיצוב חייב להיות בהתאם.

אנו, סטודיו לעיצוב, מתמחים בעיצוב מותג ותדמית עסקית. צרו קשר עוד היום.

Hana Designer
yairz83@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *